لومیون

امکانات جدید و تغییرات لومیون 8

 

آنچه در لومیون 8 جدید است.

سلام خدمت شما کاربران محترم aaStudio.ir، در این مطلب قصد داریم تا امکانات جدید لومیون 8 را بررسی کنیم و هر آنچه تازه به لومیون 8 اضافه شده را به شما نشان دهیم.

همراه ما باشید.

 

تصویر معماری خود را در بهترین نور ممکن رندر بگیرید

گزینه ی (style) قدرتی دیگر در لومیون ۸ ایجاد کرده است.
تنها کافیست که یکی از style ها را انتخاب کنید. در همان موقع شما میتوانید یک تصویر آفتابی با پشت زمینه ای دارای عمق، روشنایی و تیرگی، واقعی ایجاد کنید.
در واقع تجسم کنید چیزی را خلق میکنید که بیش از پیش ایجاد نشده بود ؛آسمانی با نور طبیعی مشابه نور روز واقعی و سایه هایی نامحسوس و نرم را در اختیار شما قرار میدهد.گزینه ها را فعال کنید و ببینید چگونه شاخ و برگ درختان و چمن ها و گیاهان به طور قابل توجهی تصویری واقعی را جلوه میدهند.سایه های ایجاد شده زیر میزها و قفسه ها را ببینید که چگونه نرم و نامحسوس میشوند.با توجه به عنوان یک فرد عامه، قرار گیری ساختمان ها و گیاهان به گونه ای است که به نظر میرسند در جایی قرار گرفته اند که متعلق به آنجا هستند.

 

لومیون 8 به شما کمک میکند تا به طور واضح طرح های معماری را با جنبه های جدیدی مانند طرح های خطی و دستی ایجاد کنید.
ظاهر حقیقی و واقعی از طرح را به وسیله ی نرم کردن لبه های سازه ها و مبلمان ها،شبیه سازی مدل های تایل کاشی، رندرگیری ویدیو با رزولوشن 4k به وجود آورید.
همچنین شما میتوانید یکی از گزینه های دلخواه را در کنار گزینه های دیگر فعال کنید و تصمیم بگیرید که کدام از افکت ها را ترجیح میدهید و هر کدام از آن گزینه ها شامل نوار تنظیمات متفاوتی هستند.
برای دستیابی به صحنه هایی بهتر و آسانتر و سبکتر هر کدام از شی ها را با یکدیگر گروه گروه کنید و در طول پیشرفت های این نرم افزار عملکرد جایگذاری فرم های منحنی، روشهای اندازه گیری جدید و اثرات بهتر لایه ها را مشاهده کنید

 

 

TOP NEW FEATURES IN LUMION

سبک | Style

دیگر احتیاج به شکار لحظه هایی برای پیدا کردن افکت های خوب نیست.
به یکباره مدل های سه بعدی خود را آماده کنید و با متریال ها و object های لومیون 8 و تنها کلیک بر روی گزینه ی style و انتخاب دید های متفاوت از این سبک و هم چنین انتخاب رندر داخلی و یا خارجی، رندر های فوق العاده ای بگیرید.
در لحظه ای کوتاه طرح های شما اثر و ترکیبی متناسب به خود میگیرد و به یک رندر زیبا تبدیل میشود.
خیلی سریع و در یک دقیقه به سبک مورد نظر خود در این نرم افزار دست پیدا کنید.و صحنه ای از سه بعدی را در سریعترین حالت رندر بگیرید.

 

 

 

نور آسمان

آماده ی رندر هستید؟ اگر تا به حال افکت نور آسمان را به رندرتان اضافه نکرده اید پس حتما این گزینه رو نداشتید.که احتمالا همینگونه است و آن به این دلیل است که این تکنولوژی پیشرفته منحصرا در لومیون 8 اضافه شده تا حس تصویر رندر شما واقعی تر و عمیق تر جلوه کند.
نور آسمان یک شبیه سازی پیشرفته از نور روز میباشد که برای نرم تر کردن و گسترش دادن و پراکنده کردن نور محیط زیست رندر شما میباشد. سایه های نرم ایجاد شده با بهترین دتایل ترکیب میشود که در واقع این گزینه تصویر واقعی تری را از عناصر استفاده کننده در محیط رندر شما نشان میدهد.اگر به درختان وگیاهان فوتوریستی نگاه کنیم یا به عنوان افراد عامه به دقت بیشتری به محیط نگاه کنیم میبینیم که طرح اینگونه به نظر میرسد که به آنجایی تعلق دارد که قرار گرفته شده است.

سایه های نرم و بهتر

طراحی و رندرگیری سایه های واقعی شاید تا به حال سخت ترین کاری بوده که میشود انجام داد.
در لومیون 8 ، شما میتوانید واقعیت را در رندر خود به وسیله روشن کردن گزینه soft shadows and fine detail shadows را به عنوان ایجاد تاثیر سایه اندازی ، به وجود آورد.
که در واقع فورا تمامی سایه ها نرم تر میشود و برآمدگی ها مشخص تر میشود.
بسیاری از دتایل های سایه اندازی پیشرفته شده و حس عمیق تری از تصویر رندر را القا میکند.
زمانی که شما طرح بی نظیر خود را به طور ناخوشایندی در زمینه ی واقعی مشاهده میکنید لبخند را در خود احساس میکنید.

 

به زودی سایر توضیحات و امکانات به همین مطلب اضافه خواهد شد.

این مقاله به کوشش خانم مهندس مهسا سلطانی و آقای مهندس محمد امان زادگان ترجمه و آماده شده است.

 

5/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط

یک نظر در “امکانات جدید و تغییرات لومیون 8

  1. ساسان گفت:

    سلام
    مهندس امان زادگان ممنونم ازتون، این مطلب رو از طریق تلگرام دیدم و واقعا به موقع و سر وقت این مقاله رو منتشر کردید.
    سایتتون بی نظیر هست همونطور که آموزش هاتون هم فوق العادست.

    موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید